Erasmus + projekta “Izpētīsim mūsu kultūras” (Lets explore our culture LEOC) noslēgums Spānijā

Izveidots Piektdiena, 04 Marts 2022 15:47

LEOC Erasmus+ projekta noslēgums Spānijā

No 22.02. līdz 27.02.2022. mūsu skolas 5 skolēnu grupa ar skolotājām Ilutu, Ingūnu un Ilzi paviesojās Spānijā Erasmus + projekta “Izpētīsim mūsu kultūras” (Lets explore our culture LEOC) ietvaros.
Projekta galvenais mērķis - iepazīt dažādu valstu kultūru, tradīcijas un paražas, lai stimulētu skolēnus izpētīt tradīciju un starpkultūru daudzveidību, kā arī veicinātu dialogu partnerskolu starpā. Guvām labu pieredzi un iespēju pārbaudīt savas angļu  valodas, komunikācijas prasmes. Kopā devāmies dabas, pilsētas, muzeju apskatēs, dejojām un klausījām flamenko dziesmas, izgaršojām spāņu ēdienus, izbaudījām nesteidzīgo dzīves ritmu.
Annijai patika patika iepazīt jaunus cilvēkus , Luīzei- kalnu raktuves, kur 1999. g. tika atklāts pasaulē lielākais ģeods- Pulpí, kas ir izklāts ar ģipša kristāliem, kuru garums sasniedzas līdz 2 metriem, datorikas nodarbības skolā, Tomam – peldēt baseinā, Ļizai un Elīzai patika karnevāls, dejas un košā, priecīgā skola, Spānijas daba.

Lieliska pieredze! Taču atgriežoties sapratām, ka citur ir labi, taču mājās- vislabāk.:)

Skolotāja Ilze Brice