"Puikas! Dziedāsim!"

Izveidots Pirmdiena, 27 Marts 2023 10:11

Puikas dziedāsim!

Šajā mācību gadā mūsu skolas zēnu koris, skolotājas Andas Tomsones vadībā ,aktīvi gatavojas XI Latvijas zēnu koru salidojumam "Puikas! Dziedāsim!", kurš notiks 26. maijā Cēsīs. Bet pirms tam sava varēšana jāatrāda koru skatē. Arī 4.-6.klašu meiteņu koris “Rudzupuķe" ,skolotājas Ingūnas Gruntmanes vadībā, gatavojas uz koru skati 5. aprīlī, tāpēc 23. martā , izmantojot Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas viesmīlību, pieskandināja ģimnāzijas zāli , izdziedot apgūtorepertuāru.
Mūsu skolā ir 4 kori. Arī mazākie dziedātāji, 1.klašu koris un 2.-3.klašu meiteņu koris “Saulstariņi”, varēja izbaudīt, kā skan lielā zālē un vēl - var stāvēt uz īstiem podestiem, jo ikdienā mums tādas iespējas nav. Mazajiem dziedātājiem bija iespēja dzirdēt "'lielos" korus, gūstot pieredzi.
Ir patiess prieks, ka mūsu skolā kopējais kora dziedātāju skaits sasniedz 130!
Koncertu ieskandināja zvanu ansamblis skolotājas Andas Tomsones vadībā , uzstājās arī vokālais ansamblis "Lai skan!"
Atlikušajos koru mēģinājumos varēs vēl spodrināt koru skanējumu, lai pēc koru skates būtu gandarījums par padarīto darbu.
Veiksmi un skanīgas balsis koru skatē!
Sagatavoja skolotāja Ingūna Gruntmane.

Zēnu koris piedalās nometnē

Izveidots Pirmdiena, 06 Marts 2023 15:28

Zēnu koris

24. un 25. februārī skolas zēnu koris kopā ar Valmieras sākumskolas un Rūjienas vidusskolas zēnu koriem piedalījās koru nometnē. Dziedātāji turpināja apgūt XI Latvijas zēnu koru salidojuma “Puikas! Dziedāsim!” repertuāru, kā arī kopā sportoja un skatījās filmas.
Paldies Valmieras sākumskolas kolektīvam par viemīlīgo uzņemšanu!

Zēnu koris Rūjienā

Izveidots Otrdiena, 31 Janvāris 2023 10:50

Zēnu koris Rūjienā

Lai labāk sagatavotos XI Latvijas zēnu koru salidojumam “Puikas! Dziedāsim!”,  skolas zēnu koris 27.janvārī devās uz Rūjienu.

Dienas pirmajā pusē kora dalībnieki kopā ar Rūjienas vidusskolas direktora vietnieci audzināšanas darbā Aigu Siliņu iepazina un apskatīja skolu. Tad sekoja cītīgs darbs - kopā ar Rūjienas vidusskolas zēnu kori tika apgūtas salidojuma “Puikas! Dziedāsim!” repertuārā iekļautās dziesmas.

Pēc pusdienām zēni devās uz Izstāžu zāli, kur klausījās gides Līgas Siliņas stāstus par Rūjienu, dziesmas igauņu un japāņu valodā, kā arī vienojās kopīgā, jautrā dziesmiņā par rūķīša bārdas žāvēšanu. Gide izrādīja arī īpašo Japānas istabu, kur izvietotas sadraudzības pilsētas Higašikavas dāvanas.

Dienas noslēgumā puiši viesojās Rūjienas saldējuma fabrikā, kur varēja degustēt  daudzveidīgas saldējuma garšas, ielūkoties ražošanas procesos, uzzināt interesantus stāstus, sākot no ražotnes darbības pirmsākumiem līdz mūsdienām.

Sagatavoja: Anda Tomsone

Autortiesības © 2023 Valmieras Pārgaujas sākumskola. Visas tiesības aizsargātas.
Joomla! ir atvērtā koda programmprodukts ar GNU General Public licenci.
Joomla templates 1.7 by Hostgator