Latvijai 104

Latvijai 104

17.11.2022.
Dabā novembris ir gada tumšākais mēnesis, bet Latvijas iedzīvotājiem tas ir skaistākais mēnesis, jo mēs svinam Latvijas dzimšanas dienu.
“Latvija ir bagāta zeme - ar dabas skaistumu, četriem gadalaikiem, jūru, mežiem un talantīgiem cilvēkiem” - tā šodien stāstīja mūsu skolēni.
Mūsu tautai ir savas dziesmas, dejas un stipri vārdi. To visu šodien sadzirdējām un sajutām svētku koncertā “Latvija - manās plaukstās”.
Ar ko Tev saistās Latvija?
Martins Jirgensons 2.c:
“Latvija man saistās ar vietu, kur esmu dzimis, kur ir mana ģimene un manas saknes. Es lepojos ar savu dzimteni un gribu, lai Latvija lepotos ar mani, tādēļ es labi mācos un lasu grāmatas. Es vēl esmu mazs, bet zinu, ka arī manas zināšanas reiz palīdzēs celt Latviju par labāko valsti. Valsti, kurā ir droši un mierīgi, kurā zied visskaistākās puķes, kur aug zaļākā zāle un ir zilākās debesis, valsti, kurā nav kara!”
Un tieši tāpēc, šodien skolas teritorijā sveču gaismiņās iemirdzējās miera balodis, kā atgādinājums, cik brīvība ir dārga!
Saules mūžu Latvijai!

Latvijai 104

Latvija manās plaukstās

Skolēnu video šeit

Lāčplēša diena 2022

Lāčplēša diena

Aicinām ģimenes piedalīties Valmieras novada pašvaldības organizētajā lāpu gājienā un iedegt māju logos svecītes, godinot Latvijas brīvības cīnītājus!

Autortiesības © 2022 Valmieras Pārgaujas sākumskola. Visas tiesības aizsargātas.
Joomla! ir atvērtā koda programmprodukts ar GNU General Public licenci.
Joomla templates 1.7 by Hostgator