Ieskats metodiskās apvienības organizētajā seminārā skolotājiem "Pēctecība: No pirmsskolas uz sākumskolu"

Izveidots Pirmdiena, 14 Marts 2022 12:56

Valmieras Pārgaujas sākumskolas skolotāji februārī piedalījās metodiskās apvienības organizētā seminārā “Pēctecība: No pirmsskolas uz sākumskolu”, kurā piedalījās pirmsskolas izglītības iestāžu  un 1.klašu pedagogi. Pirmsskolas skolotāji varēja vērot mūsu pedagogu sagatavoto video rullīti, kurā parādījām kā klājas pirmklasniekiem skolā dažādās aktivitātēs- sadarbība mācību procesā, svētku svinēšana u.c . Savstarpēji sadarbojoties pedagogi vēlas nodrošināt pilnīgu pirmsskolas un sākumskolas darba nepārtrauktību, lai radītu labvēlīgus apstākļus bērna pārejas procesam no pirmsskolas uz sākumskolu. Paldies 1. klašu skolotājām: Litai Šukei, Diānai Pozdņihovai, Diānai Allikai, Baibai Frindei, Ilutai Dunderei, Annijai Šembelei.