DALĪTIES – TAS NOZĪMĒ – KOPĀ SPĒT VAIRĀK

Izveidots Trešdiena, 09 Novembris 2022 14:21

Kursi

Rudens brīvlaikā mūsu skolotājiem tika piedāvāti un noorganizēti kursi “Jaunrades darbu vērtēšana kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslas jomas vizuālajā mākslā”. Dalīties ar kolēģiem ir mūsu skolas tradīcija, jo „dalīties ar zināšanām – nozīmē - kopā spēt vairāk.” Mūsdienu tehnoloģijas ļauj mums vēl ērtāk un jaudīgāk savienot dažādu zināšanu un prasmju apguvi, iepazīstot ne tikai jaunas lietas, bet arī nostiprināt esošās, jau sen zināmās. Redzot un salīdzinot dažādu praktisko darbu piemērus, skolotājiem bija iespēja, labāk izprast jaunrades lomu un nepieciešamību mūsdienu straujajā ekonomikas attīstībā, meklēt risinājumus kā to veicināt un eksperimentējot raisīt fantāziju, kā arī spēt to atpazīt skolēnu radošajos darbos. Kursu programmas izstrādātais saturs papildināja arī skolotāju zināšanas par kreativitātes (radošuma) lomu izglītības procesos un  jaunrades darbu vērtēšanas kritērijiem, rodot priekšstatu par formatīvās un summatīvās vērtēšanas veidošanas nosacījumiem.

Lasīt tālāk: DALĪTIES – TAS NOZĪMĒ – KOPĀ SPĒT VAIRĀK

Fantastiski kursi mūsu skolotājiem par mūzikas nozīmi mācību procesā

Izveidots Sestdiena, 29 Oktobris 2022 12:19

Ciemos pie J. Lūsēna

Sadarbībā ar komponistu J.Lūsēnu skola noorganizēja fantastiskus kursus mūsu skolotājiem par mūzikas nozīmi mācību procesā.
Skolotāji viesojās pie J.Lūsēna Ozolu skolā, kur baudīja gan teoriju, gan muzikālo priekšnesumu ar jaunu skaņu un tembru meklējumiem, gan plašu muzikālo instrumentu kolekciju. Noslēgumā, baudot tēju, diskutēja par mūzikas nozīmi skolā, kompetenču izglītībā, ikdienā un dzīvē.

Skolotāji viesojās Viduskurzemes pamatskolas - attīstības centrā

Izveidots Trešdiena, 06 Aprīlis 2022 09:27

Viduskurzemes vidusskola

Skolas skolotāji viesojās Viduskurzemes pamatskolas - attīstības centrā iekļaujošās izglītības kursu ietvaros.
Paldies skolas direktorei Inārai Oļenai un kolektīvam par laipno, sirsnīgo uzņemšanu, meistarklasēm un dalīšanos darba pieredzē.
Autortiesības © 2023 Valmieras Pārgaujas sākumskola. Visas tiesības aizsargātas.
Joomla! ir atvērtā koda programmprodukts ar GNU General Public licenci.
Joomla templates 1.7 by Hostgator