Skolotāji pilnveido profesionālās zināšanas

Izveidots Otrdiena, 14 Marts 2023 10:01

Kursi

Kamēr skolēni atpūšas brīvlaikā, skolotāji cītīgi papildina savas zināšanas, tiekoties ar lektori Kadriju Beiroti pedagogu profesionālās pilnveides kursos.
Aplūkotās tēmas - Grupas dinamika klasē un lomas tajā.

Vecāku un pedagogu savstarpējās komunikācijas problēmas un risinājumi.

Skolotāji ieguva dažādus praktiskus risinājumus, ieteikumus par aplūkotajām tēmām skolas dzīves ikdienā.

Tikšanās bija pozitīvām emocijām bagāta, informatīvi vērtīga, jēgpilna un iedvesmojoša.

DALĪTIES – TAS NOZĪMĒ – KOPĀ SPĒT VAIRĀK

Izveidots Trešdiena, 09 Novembris 2022 14:21

Kursi

Rudens brīvlaikā mūsu skolotājiem tika piedāvāti un noorganizēti kursi “Jaunrades darbu vērtēšana kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslas jomas vizuālajā mākslā”. Dalīties ar kolēģiem ir mūsu skolas tradīcija, jo „dalīties ar zināšanām – nozīmē - kopā spēt vairāk.” Mūsdienu tehnoloģijas ļauj mums vēl ērtāk un jaudīgāk savienot dažādu zināšanu un prasmju apguvi, iepazīstot ne tikai jaunas lietas, bet arī nostiprināt esošās, jau sen zināmās. Redzot un salīdzinot dažādu praktisko darbu piemērus, skolotājiem bija iespēja, labāk izprast jaunrades lomu un nepieciešamību mūsdienu straujajā ekonomikas attīstībā, meklēt risinājumus kā to veicināt un eksperimentējot raisīt fantāziju, kā arī spēt to atpazīt skolēnu radošajos darbos. Kursu programmas izstrādātais saturs papildināja arī skolotāju zināšanas par kreativitātes (radošuma) lomu izglītības procesos un  jaunrades darbu vērtēšanas kritērijiem, rodot priekšstatu par formatīvās un summatīvās vērtēšanas veidošanas nosacījumiem.

Lasīt tālāk: DALĪTIES – TAS NOZĪMĒ – KOPĀ SPĒT VAIRĀK

Fantastiski kursi mūsu skolotājiem par mūzikas nozīmi mācību procesā

Izveidots Sestdiena, 29 Oktobris 2022 12:19

Ciemos pie J. Lūsēna

Sadarbībā ar komponistu J.Lūsēnu skola noorganizēja fantastiskus kursus mūsu skolotājiem par mūzikas nozīmi mācību procesā.
Skolotāji viesojās pie J.Lūsēna Ozolu skolā, kur baudīja gan teoriju, gan muzikālo priekšnesumu ar jaunu skaņu un tembru meklējumiem, gan plašu muzikālo instrumentu kolekciju. Noslēgumā, baudot tēju, diskutēja par mūzikas nozīmi skolā, kompetenču izglītībā, ikdienā un dzīvē.
Autortiesības © 2023 Valmieras Pārgaujas sākumskola. Visas tiesības aizsargātas.
Joomla! ir atvērtā koda programmprodukts ar GNU General Public licenci.
Joomla templates 1.7 by Hostgator