Skolotāji viesojās Viduskurzemes pamatskolas - attīstības centrā

Izveidots Trešdiena, 06 Aprīlis 2022 09:27

Viduskurzemes vidusskola

Skolas skolotāji viesojās Viduskurzemes pamatskolas - attīstības centrā iekļaujošās izglītības kursu ietvaros.
Paldies skolas direktorei Inārai Oļenai un kolektīvam par laipno, sirsnīgo uzņemšanu, meistarklasēm un dalīšanos darba pieredzē.

Ieskats metodiskās apvienības organizētajā seminārā skolotājiem "Pēctecība: No pirmsskolas uz sākumskolu"

Izveidots Pirmdiena, 14 Marts 2022 12:56

Valmieras Pārgaujas sākumskolas skolotāji februārī piedalījās metodiskās apvienības organizētā seminārā “Pēctecība: No pirmsskolas uz sākumskolu”, kurā piedalījās pirmsskolas izglītības iestāžu  un 1.klašu pedagogi. Pirmsskolas skolotāji varēja vērot mūsu pedagogu sagatavoto video rullīti, kurā parādījām kā klājas pirmklasniekiem skolā dažādās aktivitātēs- sadarbība mācību procesā, svētku svinēšana u.c . Savstarpēji sadarbojoties pedagogi vēlas nodrošināt pilnīgu pirmsskolas un sākumskolas darba nepārtrauktību, lai radītu labvēlīgus apstākļus bērna pārejas procesam no pirmsskolas uz sākumskolu. Paldies 1. klašu skolotājām: Litai Šukei, Diānai Pozdņihovai, Diānai Allikai, Baibai Frindei, Ilutai Dunderei, Annijai Šembelei.

Laiks iedvesmai!

Izveidots Trešdiena, 22 Septembris 2021 09:05

Vizuālās mākslas skolotāja ILONA MEŽINSKA izstādes „Laiks un mēs” atklāšanas dienā

Apstāties savā darba skrējienā un ieskaties sevī. Atvērt savas sajūtas un ļauties krāsu burvībai. Ļaut runāt savai personībai un atļaujies darīt to, kas tevi dara laimīgu. Pilnveidot savas prasmes, izmēģinot radīt „savu mākslu”.

Mākslas radīšanas process sākas no nulles, no balta audekla un krāsām, kurā tiek ieguldītas dažādas ieceres, domas un sajūtas, kas vienlaicīgi var gan piepildīt, gan iztukšot. Darba procesā ieguldītais laiks kļūst par lielu vērtību tikai tad, ja tajā vari dalīties ar citiem, kad vari apskatīties sev apkārt, bet citiem piedāvāt - ko jaunu un vēl neatklātu.

Līdz 16.oktobrim Daugavpils Māla mākslas centrā būs skatāma Daugavpils Universitātes profesionālās studiju programmas „Māksla” absolventu darbu izstāde „Laiks un mēs”. Tā ir iespēja būt kopā un ļauties mākslas  burvībai.

Lai skaists un krāsām raibs šis rudens! 

Autortiesības © 2022 Valmieras Pārgaujas sākumskola. Visas tiesības aizsargātas.
Joomla! ir atvērtā koda programmprodukts ar GNU General Public licenci.
Joomla templates 1.7 by Hostgator