Laiks iedvesmai!

Izveidots Trešdiena, 22 Septembris 2021 09:05

Vizuālās mākslas skolotāja ILONA MEŽINSKA izstādes „Laiks un mēs” atklāšanas dienā

Apstāties savā darba skrējienā un ieskaties sevī. Atvērt savas sajūtas un ļauties krāsu burvībai. Ļaut runāt savai personībai un atļaujies darīt to, kas tevi dara laimīgu. Pilnveidot savas prasmes, izmēģinot radīt „savu mākslu”.

Mākslas radīšanas process sākas no nulles, no balta audekla un krāsām, kurā tiek ieguldītas dažādas ieceres, domas un sajūtas, kas vienlaicīgi var gan piepildīt, gan iztukšot. Darba procesā ieguldītais laiks kļūst par lielu vērtību tikai tad, ja tajā vari dalīties ar citiem, kad vari apskatīties sev apkārt, bet citiem piedāvāt - ko jaunu un vēl neatklātu.

Līdz 16.oktobrim Daugavpils Māla mākslas centrā būs skatāma Daugavpils Universitātes profesionālās studiju programmas „Māksla” absolventu darbu izstāde „Laiks un mēs”. Tā ir iespēja būt kopā un ļauties mākslas  burvībai.

Lai skaists un krāsām raibs šis rudens!