“Ūdens ceļojums”

Izveidots Ceturtdiena, 19 Novembris 2020 08:38

Lai arī vēl aizvien visā pasaulē esam Covid-19 pandēmijas ietekmē, Etwinning projekta “Ūdens ceļojums”(Jorney through the water) dalībnieki gan klātienē, gan attālināti izvēlējušies sava projekta logo. Par uzvarētāju kļuvusi zelta zivtiņa, kuras autore nāk no Kijevas skolas Ukrainā.

Tikmēr Valmieras Pārgaujas sākumskolas 3.d klases skolēni gatavoja paškolāžu, lai ar sevi iepazīstinātu projekta partnerskolu dalībniekus.

Nākamā projekta aktivitāte balstīta uz starppriekšmetu saikni, proti, jānodzied dzimtajā valodā dziesma, kurā minēta upe, ezers vai jūra, un ūdenstilpe arī jāuzzīmē. Video ar dziesmas izpildījumu tiks ievietoti e-grāmatā. Savukārt dziesmā pieminētās ūdentilpes gleznas tiks ievietotas īpašā platformā Gaze, kas rada plašas izstāžu zāles apmeklējuma izjūtu.

Sagatavoja Vineta Zēģele