3.b klases ekskursija

Izveidots Pirmdiena, 03 Novembris 2014 11:24

Brīvlaikā 29.oktobrī mana klase devās ekskursijā uz Rīgu. Mēs pabijām „Laimas” šokolādes muzejā.

Šeit mums pastāstīja par to, kā top „Laimas” šokolādes saldumi. Mūs cienāja ar kausēto šokolādi un paši varējām izveidot uzrakstu uz šokolādes tāfelītes.

Tad pabijām Latvijas televīzijas tornī. Jautra bija braukšana gandrīz 100 metrus uz augšu ar liftu. No augšas varējām vērot Rīgas panorāmu.

Tad pusdienojām Macdonaldā.

Līdz cirka izrādei vēl bija laiks un mēs devāmies pastaigāt pa Lido.

Pēc Lido baudījām brīnišķīgo cirka izrādi. Tur mūs priecēja meistarīgie akrobāti, jautrais klauns. Varējām apbrīnot dresētu  kaķu un suņu priekšnesumu. Un pats aizraujošākais bija septiņu lauvu uznāciens. Mūs pārsteidza, drosmīgie zvēra dresētāji, kas darbojās ar šiem lieliem zvēriem, starp tiem bija arī tādi, kas izrādīja nepatiku un skaļi rēca, izrādot neapmierinātību.

Mūsu klasei bija viena jauki pavadīta brīvlaika diena!

Mārtiņš Neija no 3.b klases