3.d klases radošais mācību process

Izveidots Otrdiena, 30 Aprīlis 2024 17:34

Valmieras Pārgaujas sākumskolā mācības neaprobežojas ar ierasto – tās var būt aizraujošas un neparastas! To apliecina 3.d klases pieredze latviešu valodas stundā, kurā skolēni iesaistījās aizraujošā projektā: paši sarakstīja lugas un iestudēja roku leļļu teātri. Ar lielu entuziasmu skolēni ķērās pie darba – izdomāja stāstus, rakstīja dialogus un veidoja savas lelles. Dizaina un tehnoloģiju stundās skolēni paši šuva krāsainas un izteiksmīgas roku lelles, kas kļuva par izrādes galvenajām varonēm. Leļļu teātra izrādes sagādāja neaizmirstamus mirkļus gan pašiem aktieriem, gan skatītājiem. Skolēni ne vien pilnveidoja savas prasmes latviešu valodā, bet arī attīstīja radošumu, sadarbības spējas un uzstāšanās prasmes. Šāda neparasta mācību forma ļāva skolēniem apgūt mācību vielu aizraujošā un izzinošā veidā, vienlaikus gūstot pozitīvas emocijas un vērtīgu pieredzi.

Paldies skolotājai Annijai Šembelei!

Vairāk foto un video pieejami šeit