Labo darbu nedēļa

Izveidots Trešdiena, 14 Oktobris 2020 09:29

"Labo darbu nedēļa" ir laiks, kad izskan īpašs aicinājums palīdzēt gan līdzcilvēkiem, gan dzīvnieciņiem, gan Latvijas dabai, gan sabiedrībai kopumā. Arī mūsu skolas skolotāji aicināja skolēnus paveikt lielus un mazus darbus.

Visu šo nedēļu bērni centīgi darbojās, skolā ar klasesbiedriem dalījās ar stāstiem par paveiktiem darbiem, par saņemto prieku un gandarījumu.

Nedēļas nogalē 1.-3.klasītēs ciemojās skolotājas Ilonas, kuras pārrunāja labo darbu nozīmi. To, ka, palīdzot citiem, mēs arī palīdzam sev, vairojot prieku, mīlestību. To, ka kopā darot, mēs varam izdarīt daudz vairāk labu darbu. Bērni ar patiesu lepnumu stāstīja: "rūpējos par saviem mājdzīvniekiem", "opim dārzā sagrābu lapas", "ar vecākiem ziedojām naudu zēna rehabilitācijai", utt.

Skolēniem bija uzdevums izgriezt no papīra sirsniņu un uz tās uzrakstīt vienu paveikto labo darbu. No sirsniņām skolotājas  izveidoja labo darbu kolāžu.

Ilona Jansone

Ilona Rektiņa