Pētījums un viedaproces pievērš sportam un vieno Valmieras Pārgaujas sākumskolas 6.d un 6.b klases

Izveidots Trešdiena, 30 Mai 2018 15:17

Latvijas Olimpiskās komitejas veiktais pētījums pierāda, ka mūsu skolēni guļ par maz, bet sporto - pietiekami. Ja vien viņus sākumā drusku “ piespiež”. Valmieras Pārgaujas sākumskolas sestā klase, kas iesaistījās īpašā projektā, tagad aizraujas ar sportu un atzīst, ka tas vieno.

Skolas teritorija ir plaša, tur vienā daļā puikas dzenā bumbu, tuvāk skolas ieejai meitenes met ritentiņus - skats iespaidīgs, kā akrobātikas festivālā. Tikmēr citi nolīduši ēniņā, jo spilgtā saule traucē saskatīt mobilā tālruņa ekrānā redzamo. Bērni kā jau bērni.

Šajā mācību gadā divas šīs skolas sestās klases bija savā ziņā “ izmēģinājuma trusīši”. Nē, uz viņiem nepārbaudīja kādas zāles vai vitamīnus. Taču viņiem bija “ Garmin”  sporta viedaproces, kas pierakstīja katru viņu soli. Ar viedaproci varēja iet dušā, baseinā. Un aproce fiksēja arī miegā pavadīto laiku.

Vairāk informācijas šeit