4.d klases meitenes veic brīvprātīgo darbu – iejūtas mūzikas pedagoga lomā

Izveidots Ceturtdiena, 14 Aprīlis 2016 13:54

2016.gada aprīlī 15 Valmieras nevalstiskās organizācijas un pašvaldības iestādes aicina jebkuru interesentu iepazīties ar brīvprātīgā darba daudzveidību Valmierā. Ir iespējams paveikt arī kādu labu darbiņu, un par katru apmeklēto organizāciju atvērto durvju dienās un/vai veicot tajās brīvprātīgo darbu ir iespēja sakrāt četras uzlīmes un iegūt ielūgumu uz teātra izrādi.

Izbaudīt brīvprātīgo darbu un vienlīdz  iejusties mūzikas pedagoga lomā 13.aprīlī uz Valmieras pilsētas 6.pirmsskolas izglītības iestādi "Kārliena" devās Valmieras Pārgaujas sākumskolas 4.d klases meitenes Arīna Babre un Enija Bivālova. Meitenes pašas bija sagatavojušas prezentāciju par mūzikas  instrumentiem, kurus viņas spēlē. Arīna - flautu un Enija - kokli. Stāstīja,
spēlēja un aicināja bērnus līdzdarboties. Nobeigumā kā pārsteigumu Arīna un Enija katram pirmsskolniekam bija sagatavojušas dāvaniņas. Meitenes ir  gandarītas par paveikto un rosina arī citus brīvprātīgos aktīvāk darboties sabiedrības labā!

Klases audzinātāja Dzintra Indriksone