Atskaņas no 6. klašu projektu nedēļas

Izveidots Ceturtdiena, 18 Februāris 2016 09:21

Projektu nedēļas laikā 6. klašu bērni izstrādāja kopīgu projektu, kurā pievērsās Latvijas novadu izzināšanai.

Katra klase izlozēja novadu un ķērās pie darba. Uzmanība tika pievērsta izglītības iespējām konkrētā novadā, kādas profesijas var apgūt. Meklēja informāciju arī par ievērojamākajiem apskates objektiem, atpūtas un izklaides iespējām, kā arī par to, kādi ievērojami cilvēki tur ir dzimuši un auguši.

Bērniem šis projekts deva iespēju vēlreiz pārliecināties, ka Latvijas bagātība ir cilvēki un daba, ka arī mūsu zemē ir daudz ko redzēt un apbrīnot, ka arī mums ir par ko lepoties!

Paldies, skolotājai Ilonai Mežinskai par lielu atbalstu novadu pamatnīšu sagatavošanā!