Putnosim kopā

Izveidots Pirmdiena, 19 Februāris 2018 14:20

konkursa "Putnosim kopā" rezultāti šeit

Šajā mācību gadā programmā “Putni un mēs” piedāvāju iepazīties tuvāk ar putnu kā dzīvās dabas sastāvdaļu. Bija iespēja iepazīties ar putnu izcelšanās vēsturi, putnu ķermeņu daļu atšķirībām - kājām, knābjiem, kas ir pielāgojušies putnu dzīves veidam. Izpratām knābju, kāju un spārnu pielietojumu.

Bērniem bija iespēja par putnu dzīvi iepazīties gan audzinātāju vadībā, manās vadītās nodarbībās vai izpētīt pašiem informāciju skolas mājas lapā.

14.februārī tikai aicināti trīs pārstāvji no klases, lai aizstāvētu klases godu konkursā “Putnosim kopā”. Ieradās pārstāvji no 17 klasēm. Katrai klases grupai tika sagatavoti uzdevumi atbilstoši vecumposmam. Paldies klašu audzinātājiem par sniegto palīdzību bērniem sagatavojoties konkursam.

Skolotāja Agnese Neija