Vizuālās mākslas darbu izstāde „JŪTAS UN EMOCIJAS”

Izveidots Trešdiena, 23 Marts 2022 17:16

Izstāde "Emocijas"

Savu emociju atpazīšana un apzināšanās ir pirmais solis atbildei uz jautājumu “Kāpēc es tā jūtos?”. Mācoties atpazīt savas emocijas, ir jāsaskata kopsakarības, kas veidojas mīmikai, kustībai un sajūtām mijiedarbojoties. Skatoties filmas vai teātra izrādes, emocijas tiek paustas gan ar sejas vaibstiem, žestiem un attieksmi, gan ar krāsu, līniju un formu, gan arī ar skaņu un klusumu.

Ir tapusi radošo darbu izstāde „Jūtas un emocijas”, kur 4.klases skolēniem, vizuālās mākslas stundās,  bija jāīsteno divi uzdevumi – pašizdomātajam fantāzijas tēlam bija jāpiešķir kāda emocija tā, lai tā nolasītos mīmikā, kustībā un krāsu izvēlē. Ir skaidrs, ka mūsu emocijas var iekrāsot gan pozitīvos, gan negatīvos toņos un kā tas ir izdevies 4.klases skolēniem – nāc uz 4.- 6. klašu skolas korpusu un apskaties.

Nav labu vai sliktu emociju, jo tikai tikai tad, kad izjūtam skumjas un vilšanos, mēs zinām, kā novērtēt prieku un laimi.

Materiālu sagatavoja vizuālās mākslas skolotāja Ilona Mežinska