Dziesmotais 5. februāris

Izveidots Ceturtdiena, 06 Februāris 2020 11:29

Šis mācību gads interešu izglītības pulciņiem ir īpašs, jo notiek gatavošanās skolēnu Dziesmu un deju svētkiem. Lai kolektīvi varētu piedalīties šajos svētkos notiek skates. Kā pirmajiem skate bija vokālās studijas ''Smaidiņi '' dalībniekiem. Man patiess prieks par bērnu aizrautību, dziedāt prieku, kas vainagojies ar labiem rezultātiem.Visas studijas grupas saņēmušas labu novērtējumu. Ļoti žēl, ka uz nākošo kārtu pēc noteikumiem tiek izvirzīts tikai viens kolektīvs no katras mācību iestādes, jo šo iespēju bija pelnījuši visi ''Smaidiņu '' kolektīvu. Bet! Noteikumi ir noteikumi un uz nākamo Vidzemes kārtu tika izvirzīta grupa ''Smiley Girls '', kurām nākamais starts ir 18. februārī. Turam īkšķus, lai meitenēm izdodas tikt uz šiem dziesmotajiem svētkiem!