Skatuves runas konkurss 1.-6. klašu skolēniem

Izveidots Trešdiena, 29 Janvāris 2020 20:36

29.janvārī Valmieras Pārgaujas sākumskolas 1.-6.klašu skolēni piedalījās skolas Skatuves runas konkursā.

Šogad žūriju iepriecināja 41 dalībnieks. Tika atzinīgi novērtēts skolēnu sniegums un vēlme uzstāties auditorijas priekšā, izprast un runāt daiļdarba tekstus. Dalībnieki tika vērtēti 3 vecuma grupās (1.kl., 2.-3.kl., 4.-6. kl.) Katrs dalībnieks saņēma pateicības rakstu par piedalīšanos.

1. vietas ieguvēji:

2. vietas ieguvēji:

Paula Hemmele (1.a kl.), Estere Bundze (1.e kl.), Ričs Stradiņš (2.e kl.), Aurēlija Ivanova (3.a kl.), Zane Lapsa (3.b kl.), Marta Gaugere (5.a kl.), Rihards Gaugers (5.a kl.).

3. vietas ieguvēji:

Eduards Birkavs (1.b kl.), Gustavs Grāvelsiņš (1.c kl.), Deniss Ļitvīnovs (3.c kl.), Estere Puķīte (3.d kl.), Arta Straumīte ( 6.a kl.), Toms Cīrulis (6.a kl.).

Valmieras Pārgaujas sākumskolu nākamajā kārtā, kura notiks 21. februārī, Kocēnos, pārstāvēs Anna Hemmele (1.a kl.), Sofija Anna Kjaspere (2.a kl.), Edgars Kristers Kalniņš (2.a kl.), Rebeka Lubāne (2.c kl.), Matīss Noviks (4.d kl.), Enija Podniece (5.c kl.), Samanta Maksimova (5.e kl.).

Apsveicam! Lai izdodas!

Liels paldies skolotājām un vecākiem par ieguldīto darbu un atbalstu!