Apsveicam!

Izveidots Trešdiena, 06 Mai 2015 20:42

Pavasaris ir bagāts ne tikai ar krāšņi ziedošiem kokiem, krūmiem un pļavām, bet bagāts arī dažādiem konkursiem.  Dziesmu un Deju svētku garā rit ikdienas gaitas, kas pilnas darba, gatavojoties ar savām skanīgajām balsīm pārsteigt konkursu žūrijas pārstāvjus, tādēļ skolas vokālās studijas ‘’Smaidiņi’’  vecākās grupas dalībniekus sveicam ar iespēju piedalīties Skolēnu Dziesmu un Deju svētku koncertā, kas 8.07. notiks Vērmanes dārzā Rīgā.

Tāpat sveicam ar to, ka 2. maijā  vokālās studijas ’’ Smaidiņi’’’ visas grupas labi nostartēja ļoti labi Bērnu un jauniešu popgrupu un solistu Starptautiskajā  konkursā ‘’ Ogres ritmi’’. Šī konkursa žūrijā bija mūziķi: Sergei Fanin no Igaunijas, Lina Jurkaitiene no Lietuvas, Harijs Zariņš un Antra Stafecka no Latvijas. Mums patiess prieks, ka sīvajā konkurencē,  visas studijas grupas mājās atgriezās ar balvām, grupai ‘’Smaidiņi’’ un grupai ‘’Smiley’’ Bronzas diploms, bet grupai ‘’Smaids’’ Sudraba diploms, varam secināt, ka mēs nebūt neesam sliktāki par lielajām Latvijas un Lietuvas grupām, kurām skatuves pieredze ir krietni lielāka kā mums.

Darbs vēl daudz priekšā, turēsim īkšķus, lai izdodas arī turpmāk!

Skolotāja Iluta Dundere