Pavasara vēstneši

Izveidots Ceturtdiena, 28 Marts 2024 08:35

Pavasara vēstneši

Ar spilgtiem saules stariem un siltumu 4. - 6. klašu korpusā ir ieradušies pavasara vēstneši - putni, ziedi, kukainīši.
Ekoskolas izglītības programmas ietvaros 4. klašu kopa, izgatavojot tik dažādos kukainīšus, izmantoja kartonus no kalendāra, no kartiņām, no kartona rullīšiem, dodot tiem “otro dzīvi”.
Šie pavasara vēstneši simbolizē dzīvības atmodu un jaunus sākumus, kas pavada pavasara ierašanos. Lapu un ziedu plaukšana ir pazīmes, ka dabai pienāk jauns dzīvības cikls, kamēr putni atgriežas no migrācijas un sāk veidot savas ligzdiņas. Nāc un aplūko pavasara vēstnešus, kā arī iepazīsties ar noderīgo informāciju par putnu olām.

LIELS PALDIES 4.klašu kopai par ieguldīto darbu! Skaisti!

Sagatavoja Ilona Jansone