Ar izciliem panākumiem no Varšavas

Izveidots Trešdiena, 04 Septembris 2013 16:24

L.Dzene, E.Ivanovs, S.Penka starptautiskās sacensībās polijā

Sintija kopā ar treneri, Valmieras Sportistu Edmundu Ivanovu un Latvijas vēstnieku Polijā Ilgvaru Kļavu

1.septembrī Varšavā notika VIII Starptautiskās vieglatlētikas spēles bērniem (2000.-2002.g.dz.). Latvijas valsts izlases sastāvā tika iekļauti arī divi Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkņi. Viena no viņiem- mūsu skolas audzēkne Sintija Penka 5d klase ( trenere L.Dzene). Sintija sacensībās sasniedza personisko rekordu un ar rezultātu 4,64m tāllēkšanā izcīnīja uzvaru. Latvija 8 valstu konkurencē pēc izcīnīto medaļu skaita ierindojās 4.vietā, piekāpjoties Ungārijai, Polijai un Lietuvai.

Novēlam arī turpmāk Sintijai sportiskos panākumus un izturību treniņos. Lai Tev veicas!

Sagatavoja Ineta Zviedre