Valmieras Pārgaujas sākumskolas 2.-3.klašu čempionāts dambretē

Izveidots Piektdiena, 04 Februāris 2022 11:49

21./22. m.g. 2. un 3. klašu dambretes čempionāts

Valmieras Pārgaujas sākumskolas čempionātā dambretē 2.-3.klasēm piedalījās 21 audzēknis.  2.klašu grupā Anitas Vējkrīgeres trenētajiem dambretistiem iegūtās vietas: meitenēm 1.v. Lūse Evelīna, 2.v. Sniķere Laura, 3.v. Ļubinska Lauma, 4.v. Boša Aleksa, zēniem 1.v. Krusts Regnārs, 2.v. Dravnieks Lauris, 3.v. Rullis Nils, 4.v. Artūrs Pāže, 5.v. Blūms Kārlis.

3.klašu grupā Ulda Ābeltiņa trenētajiem dambretistiem iegūtās vietas: meitenēm 1.v. Jansone Evelīna, 2.v. Smiltniece Pērle Marta, zēniem 1.v. Farnasts Armands, 2.v. Rudzītis Mārtiņš, 3.v. Alpeus Olivers, 4.v. Zvirbulis Miks, 5.v. Krastiņš Raiens, 6.v. Podnieks Alekss Ralfs, 7.v. Majors Ivo, 8.v. Vaļickis Alekss, 9.v. Ķipurs Edvards, 10.v. Grāveris Marks.

Informācija arī https://dambretistiem.mozello.lv/jaunumi/

Tiesnesis Uldis Ābeltiņš.