Valmieras čempionātā dambretē

Izveidots Pirmdiena, 13 Decembris 2021 11:12

Valmieras Pārgaujas sākumskolas audzēkņi piedalījās Valmieras čempionātā 64 lauciņu dambretē. Atbilstoši noteikumiem sacensības notika attālināti – interneta playok.com platformā. Paldies vecākiem, kuri spēja bērniem mājās nodrošināt piekļuvi datoram, lai piedalītos sacensībās!

U8 grupā (2013.g.dzimušie un jaunāki) meitenēm 2.v. Emīlija Māra Meldere, 3.v. Laura Līga Bormane, zēniem 2.v. Reinis Apsītis, 6.v Nils Rullis.

U9 grupā zēniem 2.v. Olivers Alpeus, 3.v. Mārtiņš Rudzītis, 5.v. Raiens Krastiņš, 6.v. Ričards Kviesītis.

U10 grupā meitenēm 2.v. Anete Maksima, 3.v. Melānija Brēde, 4.v. Emīlija Māra Meldere, zēniem 3.v. Miks Zvirbulis, 12.v. Adrians Gailis.

U13 grupā meitenēm 3.v. Elizabete Lintere, 6.v. Anete Kate Maksima, zēniem 9.v. Mārtiņš Rudzītis, 10.v. Miks Zvirbulis, 11.v. Olivers Alpeus, 12.v. Toms Paulis Kavīte, 13.v. Edvards Tiščenko, 14.v. Raiens Krastiņš, 15.v. Nils Rullis, 16.v. Adrians Gailis, 20.v. Alekss Miruškins.

Decembra mēnesī interesenti attālināti piedalās Latvijas Dambretes federācijas Rudens kausa izcīņā.

Interešu izglītības skolotāji Tonija Vasere, Anita Vējkrīgere un Uldis Ābeltiņš