Peldēšana 3.klasēm 2015

Izveidots Piektdiena, 22 Mai 2015 10:36

Ar 3. klašu peldēšanas sacensībām šogad noslēdzās Valmieras pilsētas un starpnovadu sacensības skolēniem.

Startējām individuālās distancēs un dažādās stafetēs. 25m brīvā stila peldējumā Madara Bērziņa  un Emīls Andrejs Skrabis izcīnīja 1. vietas, bet Džuljeta Upmace

3. vietu. Peldēšānā uz muguras Enija Bivālova ieguva 1. vietu.

4x25m stafetēs komanda izcīnīja 1. vietu(Madara Bērziņa, Džuljeta Upmace, Emīls Andrejs Skrabis, Kristaps Fiļipovs), pārspējot Valmieras sākumskolas, Valmieras Viestura vidusskolas un Valmieras 2. vidusskolas jaunos peldētājus.

Jautrības un veiklības stafetēs atkal mūsējiem 1. vieta(Lauma Ruka, Enija Bivālova, Džuljeta Upmace, Madara Bērziņa, Rainers Zviedris, Kristaps Fiļipovs, Emīls Andrejs Skrabis).

Paldies peldēšanas skolotājai Aivai Miķelsonei par bērnu sagatavošanu un sacensību organizēšanu!

Sagatavoja skolotāja Ineta Zviedre