Izstāde "SUNS-CILVĒKA DRAUGS"

Izveidots Trešdiena, 21 Februāris 2018 08:37

4.- 6. klašu korpusā ir tapusi izstāde „Suns – cilvēka draugs”, kurā ir apskatāmi 4.klašu radošie darbi grafikas tehnikā.

Kāpēc tika izvēlēts tieši suns? Pirmkārt, 2018.gads pēc ķīniešu kalendāra ir Dzeltenā zemes suņa gads. Otrkārt, sunim ir visas īpašības būt par īstu draugu...Tas ir uzticams, paklausīgs un miermīlīgs dzīvnieks, kas ir kā brīnišķīgs emocionālais atbalstītājs tieši cilvēkam.

Mācēsim novērtēt, šo dabas dāvanu, uzņemsimies atbildību un rūpēsimies par saviem četrkājainajiem draugiem, lai viņiem nav jāsastopas ar sāpēm un ciešanām, kurām viņus pakļauj cilvēki, atstājot tos, kā nevienam nevajadzīgu mantu.

Materiālu sagatavoja vizuālās mākslas skolotāja Ilona Mežinska