Matīss Sils uz goda pjedestāla Latvijas kausa finālā un citās airēšanas slaloma sacensībās

Foto: Matīss Sils /Portāls liepajniekiem.lv/

Svētdien, 13.oktobrī Valmierā, Kazu krācēs norisinājās Latvijas kausa airēšanas slalomā fināls. Plaši pārstāvētajās noslēdzošajās Baltijas airēšanas slaloma sacensībās vietu uz goda pjedestāla izcīnīja arī Valmieras Pārgaujas sākumskolas 6.a klases izglītojamais Matīss Sils.

Mērojoties spēkiem ar vadošajiem Latvijas, Lietuvas un Igaunijas jaunajiem airēšanas slalomistiem un spēcīgiem un titulētiem vienaudžiem no Krievijas un Baltkrievijas, Matīsam Silam C1 laivu klasē vīriešiem U12 vecuma grupā bronzas medaļas sniegums. Turklāt kluba “Vidzemes sporta asociācija - Valmiera” audzēknis uzrādīja labāko rezultātu no Latvijas airēšanas slalomistiem, jo apsteidzējos bija vien ārvalstu konkurenti.

Stipri atzinīgi novērtējami arī jaunā Pārgaujieša nesenie sportiskie panākumi. Pirms airēšanas slaloma sacensību sezonas noslēguma un mācību gada sākuma Matīss Sils ieguva 1.vietu Liepājas čempionātā, 2.vietu Burtnieku čempionātā un 3.vietu Rīgas čempionātā MC1 U12 kategorijā.

VSA-Valmiera