2. klašu konkurss "Prātnieki"

Izveidots Trešdiena, 16 Aprīlis 2014 13:06

2. klašu konkurss \" data-mce-src=

Klāt Lieldienas un  2.klašu metodiskā nedēļa! Otro klašu skolēni ,čakli pastrādājuši un visu gadu cītīgi mācījušies, pārbauda zināšanas erudītu konkursā - "Prātnieks".

Pasākuma dalībniekiem priecīgs pārsteigums - Vineta Olehno ciemos ar skolas leļļu teātra izrādi  - "KĀ GARAUSIS LIELAIS DĒJĒJS OLAS DĒJA".

Zāle pildās ar līdzjutējiem un klašu krāsainajām komandām -

"Saules zaķīši" 2.a,

"Zilie pilsētas gudrinieki" 2.b,

"Sarkanie prātnieki"2.c,

"Jautrie un zaļie otrīši"2.d.

Un konkurss var sākties! Atbildes raiti seko jautājumiem, kā nekā jāatbild uz 25. Konkursa raito gaitu priecē skolotājas Ilutas Dunderes sagatavotās dziesmas.

Gala vērtējumā izrādās, ka "Saules zaķīši"iegūst 1.vietu ar 24 punktiem. Arī pārējās komandas daudz neatpaliek. Rezultātā ieguvēji -  visi!

Un vai tu zināji kur sienāžiem ir ausis?

Pasākuma noslēgumā tiek pasniegti diplomi par glītāko Lieldienu zaķi, rūpīgāko rokrakstu un neizpaliek arī saldās balvas!

2.klašu MK kopas vadītāja Inese Gelberga