“Dzidri tā kā zvārgulīši, bērnu balsis skan Sniegpārslas dejo vējā, Ziemassvētki skan!"

Smaiduļi

Pēc 4.Adventes dievkalpojuma Valmieras Katoļu baznīcā Vokālās studijas " Smaidiņi " un Valmieras SOS bērnu ciemata bērni un jaunieši ieskandināja Ziemassvētkus ar koncertprogrammu " Ziemassvētki zvan".
Koncerta īpašais viesis bija jaunā dziedātāja Paula Dundere, kas nu jau veido savu solistes karjeru uz lielās skatuves.
Paldies visiem mazajiem un lielajiem dziedātājiem par mīlestībuuz dziesmu, par skanīgajām balsīm, kas pieskandināja baznīcas sienas!
Paldies vecākiem par sirds mīlestību esot vienmēr blakus saviem bērniem!
Paldies Valmieras Katoļu draudzes mācītājam un visiem pārējiem draudzes locekļiem, kas vienmēr ar mīlestību ir sagaidījuši dziedošos bērnus baznīcā!
Paldies skolas direktoram Viktoram Litauniekam un Ilonai Jansonei par atbalsta pleca sajūtu šajā koncertā! Visas lielās, dziedošās saimes vārdā novēlu: " Lai miers virs zemes un cilvēkiem labs prāts!
Sirds siltus un svētīgus svētkus!"
Sagatavoja Iluta Dundere