Ģimeņu sporta diena

Mācību gada noslēgumā ,otrdienas vakarā , skolas audzēkņi  kopā ar klašu audzinātājām un vecākiem pulcējās sporta dienas pasākumā .Lai arī laika apstākļi mūs nelutināja, sportotprieks valdīja arī āra laukumos kopējā foto-orientēšanās skrējienā. Hallē komandas sacentās un vienkārši atpūtās dažādās veiklības stafetēs un atrakcijās. Ar saviem priekšnesumiem mūs priecēja 3d klase.

Paldies par piedalīšanos sakām 1a, 1b, 1c, 1d, 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 3b, 3d, 4b, 4c, 4d, 5a, 5b, 5d klašu kolektīviem , audzinātājām un vecākiem. Īpaši 2e klases nenogurdināmiem bērniem , kuri vēl pēc klases ekskursijas sportoja .Paldies arī saliedētajām 4c  un 5b klasēm, kuras pat izveidoja 2 komandas. Paldies skolas vadībai, Diānai, Aijai, Rutai, Kasparam, 6.klašu apzinīgajiem sacensību tiesnešiem, dīdžejiem!

Rezultātu apkopojums šeit

Uz tikšanos jaunajā mācību gadā!

Sporta skolotājas.