Karjeras izglītības pasākumi

Novembra aktivitātes karjeras izglītībā

Izveidots Ceturtdiena, 02 Decembris 2021 10:17

Lai skatītu foto galeriju, klikšķini uz foto

Pirmais, kas parasti ienāk prātā, dzirdot vārdu “novembris”, ir valsts svētku mēnesis. Divas Latvijas valstij nozīmīgas svinamās dienas − 11. novembris, Lācplēša diena, un 18. novembris, Latvijas Republikas proklamēšanas gadadiena − to padara īpašu. Novembris ir patriotisma mēnesis, kad varam pielikt sarkanbaltsarkano lentīti pie apģērba, dziedāt latviešu tautasdziesmas, lepoties ar savas valsts vēsturi, izjust kopā būšanas burvību.

Lasīt tālāk: Novembra aktivitātes karjeras izglītībā

Paldies par dalību halovīna izaicinājumā!

Izveidots Ceturtdiena, 04 Novembris 2021 15:34

Lai skatītu galeriju klikšķini uz attēla, vai šeit

Karjeras nedēļa 2021/22

Izveidots Otrdiena, 02 Novembris 2021 10:49

No 11.-15. oktobrim skolā un visā Latvijā, jau devīto gadu, norisinājās karjeras nedēļa.

Šogad karjeras nedēļas devīze “IKT tavai karjerai”, kas veltīts informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nozares iepazīšanai.

Karjeras nedēļas ietvaros skolēniem bija iespēja veikt dažādus uzdevumus.

Klases stundā “IKT Tavai Karjerai” -sākumskolas skolēni aktīvi domāja, diskutēja ar klases skolotājiem un vecākiem par tehnoloģiju nozīmi ikdienā, karjerā un ikvienā profesijā. Pārrunāja, kā tehnoloģijas mainījušas dzīvi veikalā, uz ielas, teātrī, ambulancē,skolā, ģimenē pēdējo gadu laikā

Informātikā “Es IT spreciālists”- kopā ar skolotāju Ilzi 5.un 6. klašu skolēni pielietojot savas IT prasmes, veidoja etiķeti ievārījuma vai cita ziemas krājuma burciņai.

Mūzikā “Digitālie muzikanti”- mūzikas skolotājas skolēnus iepazīstināja ar dažādām programām, kuras izmantojot var iemācīties spēlēt jebkuru mūzikas instrumentu, kā var komponēt skaņdarbu, rakstīt notis, ritmizēt līdzi melodijai.

Vizuālajā mākslā un mājturība “Ja es būtu...”- katram skolēnam bija iespēja izsapņot savu sapņu datoru, planšeti, mobilo telefonu, radīt to, uzzīmējot sev vēlamajā tehnikā, vai modelējot.

Vecāko klašu skolēni izdomāja un uzzīmēja, izmantojot viedierīču programmas, jaunas emocijzīmes. Google palatforma atbildēja uz aptaujas jautājumiem. 

Skatīt galeriju ar bērnu darbiem var šeit

Brīvbrīžos  quizizz aplikācijā skolēni spēlēja spēli “Zini vai mini.”

 

Informāciju apkopoja PKK Inga Bērziņa

Autortiesības © 2021 Valmieras Pārgaujas sākumskola. Visas tiesības aizsargātas.
Joomla! ir atvērtā koda programmprodukts ar GNU General Public licenci.
Joomla templates 1.7 by Hostgator