"Puikas! Dziedāsim!"

Izveidots Pirmdiena, 27 Marts 2023 10:11

Puikas dziedāsim!

Šajā mācību gadā mūsu skolas zēnu koris, skolotājas Andas Tomsones vadībā ,aktīvi gatavojas XI Latvijas zēnu koru salidojumam "Puikas! Dziedāsim!", kurš notiks 26. maijā Cēsīs. Bet pirms tam sava varēšana jāatrāda koru skatē. Arī 4.-6.klašu meiteņu koris “Rudzupuķe" ,skolotājas Ingūnas Gruntmanes vadībā, gatavojas uz koru skati 5. aprīlī, tāpēc 23. martā , izmantojot Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas viesmīlību, pieskandināja ģimnāzijas zāli , izdziedot apgūtorepertuāru.
Mūsu skolā ir 4 kori. Arī mazākie dziedātāji, 1.klašu koris un 2.-3.klašu meiteņu koris “Saulstariņi”, varēja izbaudīt, kā skan lielā zālē un vēl - var stāvēt uz īstiem podestiem, jo ikdienā mums tādas iespējas nav. Mazajiem dziedātājiem bija iespēja dzirdēt "'lielos" korus, gūstot pieredzi.
Ir patiess prieks, ka mūsu skolā kopējais kora dziedātāju skaits sasniedz 130!
Koncertu ieskandināja zvanu ansamblis skolotājas Andas Tomsones vadībā , uzstājās arī vokālais ansamblis "Lai skan!"
Atlikušajos koru mēģinājumos varēs vēl spodrināt koru skanējumu, lai pēc koru skates būtu gandarījums par padarīto darbu.
Veiksmi un skanīgas balsis koru skatē!
Sagatavoja skolotāja Ingūna Gruntmane.