Zēnu koris Rūjienā

Izveidots Otrdiena, 31 Janvāris 2023 10:50

Zēnu koris Rūjienā

Lai labāk sagatavotos XI Latvijas zēnu koru salidojumam “Puikas! Dziedāsim!”,  skolas zēnu koris 27.janvārī devās uz Rūjienu.

Dienas pirmajā pusē kora dalībnieki kopā ar Rūjienas vidusskolas direktora vietnieci audzināšanas darbā Aigu Siliņu iepazina un apskatīja skolu. Tad sekoja cītīgs darbs - kopā ar Rūjienas vidusskolas zēnu kori tika apgūtas salidojuma “Puikas! Dziedāsim!” repertuārā iekļautās dziesmas.

Pēc pusdienām zēni devās uz Izstāžu zāli, kur klausījās gides Līgas Siliņas stāstus par Rūjienu, dziesmas igauņu un japāņu valodā, kā arī vienojās kopīgā, jautrā dziesmiņā par rūķīša bārdas žāvēšanu. Gide izrādīja arī īpašo Japānas istabu, kur izvietotas sadraudzības pilsētas Higašikavas dāvanas.

Dienas noslēgumā puiši viesojās Rūjienas saldējuma fabrikā, kur varēja degustēt  daudzveidīgas saldējuma garšas, ielūkoties ražošanas procesos, uzzināt interesantus stāstus, sākot no ražotnes darbības pirmsākumiem līdz mūsdienām.

Sagatavoja: Anda Tomsone