Tautas deju kolektīva “Sienāzītis” un vokālā ansambļa “Lai skan!” koncerts

Izveidots Piektdiena, 06 Mai 2022 13:21

deju un Lai skan! koncerts

Viss plaukst un smaržo, pumpuri sprāgst vaļā un beidzot ir laiks mums pabūt kopā, lai satiktos dejā un dziesmā.
Vakar, 5.maijā, skolas tautas deju kolektīvs “Sienāzītis” un vokālais ansamblis “Lai skan!” iepriecināja savus vecākus un pedagogus ar skanīgām dziesmām un dejām.
Satikšanās prieks ar skatītājiem, sapucēšanās svētku un tautas tērpos, gatavošanās gaidāmajiem Valmieras novada skolēnu dziesmu un deju svētkiem Dikļos, ir galvenie iemesli koncerta tapšanai.
Paldies koncerta dalībniekiem, kolektīvu vadītājām Baivai Šmitei un Ingūnai Gruntmanei!
Paldies VPVĢ par iespēju uzstāties aktu zālē.
Uz tikšanos interešu izglītības koncertā 17.maijā, plkst.18.00 Valmieras kultūras centrā!