A.Voicesčuka piemiņas turnīrs 64 lauciņu dambretē

Paldies Burtnieku novada pašvaldībai, kura piešķīra autobusu Valmieras Pārgaujas sākumskolas bērnu  braucienam uz Mazsalacu uz A.Voicesčuka piemiņas turnīru 64 lauciņu dambretē!

Pārgaujas dambretisti uzrādīja labus rezultātus:

Meitenēm vecākajā grupā 1.v. un zelta medaļa Lienei Ķirsei, 3.v. un sudraba medaļa Annai Emīlijai Sutai, 6.v. Renatei Evai Veispālei, 7.v. Laurai Luīzei Kiļupei; jaunākajā grupā 2.v. un sudraba medaļa Melānijai Skutānei, 4.v. Sofijai Kristīnei Puķītei.

Zēniem vecākajā grupā 4.v. Rolandam Brēžam, 7.v. Matīsam Tomasam Verginam, 11.v. Alvim Boževniekam, 12.v. Haraldam Elvijam Kuckim; jaunākajā grupā 10.v. Reinim Kuzmanim, 11.v. Tomasam Boževniekam.

Sīkāka informācija www.prataspeles.1w.lv

Treneris Uldis Ābeltiņš